Kalibrasyon Sistemleri

Anasayfa > Ürünler > Test & Ölçüm > Kalibrasyon Sistemleri

TAŞINABİLİR TİTREŞİM KALİBRATÖRÜ

Taşınabilir Titreşim Kalibratörü

Taşınabilir Titreşim Kalibratörleri, ivmeölçerler, hız sensörleri ve proximity probların yerinde kalibrasyonunu basitleştirmek için tasarlanmıştır. İster zorlu endüstriyel ortamlarda, ister laboratuvarda kalibrasyon yapılabilir ve kalibrasyon sertifikaları oluşturularak kaydedilebilir.

İVMEÖLÇER KALİBRASYONU

İvmeölçer Kalibrasyonu

Geniş kalibrasyon ekipmanları ile ICP® (IEPE), yük ve voltaj çıkışlı, kapasitif, piezoresistif (MEMS), CVLD ve hız sensörlerinizin kalibrasyonlarını kolayca yapabilirsiniz. Geniş frekans aralıklarında kalibrasyon yapmanıza olanak sağlamaktadır.

ODYOMETRE KALİBRASYONU

Odyometre Kalibrasyonu

SoundAdvisor™ Odyometre Kalibrasyon Sistemi AudCal, hızlı, kapsamlı odyometre kalibrasyonu için hazır bir çözümdür. Kalibrasyonu kolaylaştırmak için tasarlanmış eksiksiz bir donanım ve yazılım paketi bulunmaktadır.

MİKROFON KALİBRASYONU

Mikrofon Kalibrasyonu

Hassas ve karşılaştırmalı olmak üzere iki farklı tip mikrofon kalibrasyonu bulunmaktadır. Farklı mikrofon çapları (1/8”, 1/4”, 1/2”, 1” ) için farklı boyuttaki adaptörler kullanılarak birçok mikrofon modeli kalibre edilebilmektedir.

BASINÇ KALİBRASYONU

Basınç Kalibrasyonu

Farklı kalibrasyon ekipmanları ile düşük basınçtan ultra yüksek basınca kadar geniş aralıkta dinamik basınç sensörlerini kalibre edebilirsiniz. Yüksek hassasiyet ve otomasyon ile kalibrasyon sonuçlarını kaydederek hızlıca kalibrasyon raporları yazdırılabilmektedir.

GRAVİMETRİK KALİBRASYONU

Gravimetrik Kalibrasyonu

Yapısal Gravimetrik Kalibrasyon Sistemi, Dünya'nın yerçekimi alanını referans olarak kullanan basit ve çok yönlü bir kalibrasyon aracıdır. Bu kalibrasyon sistemi, onaylanmış karşılaştırma yöntemleri kullanarak ivmeölçer, kuvvet sensörü ve darbe çekiçleri kalibre edilebilmektedir.